Rreth Nesh

Kush jemi ne?

Miell-Mulliri-Silo

Fabrika Goldrain ---- Qyteti Shijiazhuang, provinca Hebei, Kinë.

Shijiazhuang Goldrain Co, Ltd u themelua në vitin 2010.ndodhet në qytetin Shijiazhuang, Provinca Hebei.Është një ofrues i pajisjeve të përpunimit të drithit dhe i përkushtuar për të ofruar zgjidhje projektesh të dorës për industrinë e përpunimit të grurit.

Pas më shumë se 10 vitesh zhvillimi dhe inovacioni të vazhdueshëm, GOLDRAIN është bërë prodhuesi kryesor dhe me famë botërore në Kinë i mullirit të miellit.Në fushën e prodhimit të bluarjes së grurit, GOLDRAIN ka krijuar teknologjinë e saj kryesore dhe avantazhet e markës.Veçanërisht në fushën e mullirit të miellit të grurit, makinës bluarëse të misrit, GOLDRAIN është bërë marka kryesore e Kinës.

Çfarë bëjmë ne

GOLDRAIN është e specializuar në R&D, prodhimin dhe tregtimin e silosit të grurit dhe procesin e bluarjes së miellit.Linja e produkteve mbulon modele të ndryshme si silo të vogël, mulli të vogël mielli, projekt silo me grurë të plotë dhe fabrika për bluarje mielli plotësisht automatik.

https://www.goldrainmachine.com/gr-s2500-tonnes-flat-bottom-silo-product/

Silo për ruajtjen e grurit të papërpunuar

Mulliri me rul

Mulliri i miellit të grurit / Makinë bluarje misri

Fabrika & Punëtoria

Zona e fabrikës mbulon më shumë se 12000 metër katror dhe ka një numër linjash prodhimi plotësisht të automatizuara.Si grupi i parë i Kinës i prodhuesve të përpunimit të miellit të grurit, gjithashtu edhe udhëheqës të kërkimit dhe zhvillimit, Goldrain ka kaluar inspektimin kombëtar të mbrojtjes së mjedisit çdo vit që nga viti 2010. Goldrain ndodhet në qytetin Shijiazhuang të Provincës Hebei të Kinës, një fabrikë e specializuar në prodhimin e makinerive të përpunimit të grurit -- fabrika të plota për Projektet e mullirit të miellit, mullirit të orizit dhe silosit të grurit, gjithashtu produktet e ndërlidhura që kemi fabrikën e vëllait për të bashkëpunuar, siç janë makineritë bujqësore, fabrika e vajit ushqimor.

Shitje të nxehtë të produkteve Goldrain në Etiopi, Tanzani, Republikën Demokratike të Kongos, Kamerun, Nigeri, Zambi, Benin, Brazil, Kili, Peru, Surinam, Australi, Fixhi
Filipinet, Shqiperia, Maqedonia etj.

Fabrika jonë tani zë një sipërfaqe prej 50000 metrash katrorë, ka më shumë se 300 punonjës."Të nxjerrim produkte makinerish cilësore, të krijojmë markë të famshme dhe të zëvendësojmë vazhdimisht gjeneratat e vjetra të produkteve me të reja" është gjithmonë objektivi për të cilin kompania jonë të përpiqet.

Makinë për pastrimin e grurit

Mulliri me rul

Makinë për paketimin e miellit

Dyfishtë Bin Sifter